דיני משפחה

גישור לגירושין

"כל המשפחות המאושרות דומות זו לזו. כל משפחה אומללה היא אומללה בדרכה שלה."  /  ל.טולסטוי

מהו גישור?

גישור, הנו אמצעי לפיתרון סכסוכים בדרכי שלום.
גישור לגירושין הנו תהליך, שמתקיים במהלך פגישה או מספר פגישות, שבני הזוג הנם הצדדים לסכסוך ועליהם להגיע להבנות והסכמות שבסופן יתגבש הסכם גירושין המסדיר את כל ענייניהם המשותפים (משמורת במידה ויש ילדים מתחת לגיל 18, מזונות, חלוקת רכוש וכו').
אבני היסוד של גישור הנן - תקשורת ושיתוף פעולה. בני הזוג במהלך פגישות הגישור מביאים לידי ביטוי צרכיהם ורצונותיהם והמגשר מסייע להם להגיע למחוז חפצם בבטחה- הסכם גירושין תוך הבנה וכבוד הדדי.

משמעות הבחירה בגישור לגירושין

בני זוג המחליטים להתגרש, ניצבים בפני דילמות רבות, כאשר הראשונה היא- כיצד יתגרשו האחד ממשנהו.
יש לזכור כי לבחירתם חשיבות מכרעת מאחר והחלטתם זו תשפיע באופן ישיר על ילדיהם, בין אם הם מעל גיל 18 או מתחת לו, כמו כן תשפיע על בני הזוג עצמם וכן על מערכות היחסים שלהם בחייהם.
גישור לגירושין הנו כלי המשמש את בני הזוג להגיע למטרתם- הסכם גירושין שישקף את הרצונות והאינטרסים של כל אחד מהם.
בני הזוג, שבחרו בדרך של גישור לגירושין, למעשה עשו מכלול של החלטות בבחירה אחת, שכן בחירה בגישור לגירושין, תאפשר קיום דו שיח בריא ביניהם, לא תחשוף את ילדיהם למאבקים משפטיים, תחסוך עלויות גבוהות הכרוכות בניהול משפט וכיוב'.

כמה זמן נמשך גישור לגירושין

גישור לגירושין הנו תהליך שמשכו משתנה בהתאם למידת המוכנות של הצדדים. מובן שככל שבני הזוג יפגינו כבוד הדדי וסבלנות אחד כלפי משנהו, דבר שאינו בגדר מה בכך בעת גירושין, הרי שהליך הגישור יהיה קצר ויעיל יותר. 

סודיות גישור לגירושין

הליך הגירושין הנו חסוי וכל הנאמר במסגרתו לא יכול לשמש אף אחד מהצדדים בבית משפט, כמו כן המגשר חב בחובת סודיות כלפי כל אחד מהצדדים וכלפי שניהם, משכך, לא ניתן לקרוא למגשר להעיד בבית משפט.

תפקיד המגשר

המגשר, המנהל את הליך הגישור לגירושין, הנו ניטרלי ותפקידו לסייע לבני הזוג להגיע להסכם האופטימאלי שיהיה לשביעות רצונם המלא.
עורכות הדין במשרדנו, הנן מגשרות מוסמכות, מקדמות הליכי גישור תוך מציאת פיתרונות יצירתיים המותאמים לצדדים בהתאם לצרכיהם היחודיים ורצונותיהם.

תוצאת הגישור לגירושין

בסופו של הליך הגישור, מגיעים הצדדים להסכם גירושין שמגן על האינטרסים שלהם ומשקף את רצונותיהם.
לקוחות משרד עו"ד זיגל גולדשמידט שבחרו בגישור לגירושין, גילו כי ניתן להתגרש ולהשאר חברים.
האמור להלן אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ספציפי ומהווה משום הצגה כללית של הדברים בלבד!
 


                                       כתובת: רח' סוקולוב 74 הרצליה  טל.  09-9584599 , 09-9541888  

חלוקת רכוש  |  גירושין בשיתוף פעולה  |  עורכי דין צוואה הרצליה  |  עורכת דין ומגשרת  |  הליכי גירושין  |  נכסי מקרקעין  | גישור לגירושין  |  צו ירושה

    © כל הזכויות שמורות. זיגל-גולדשמידט משרד עורכי דין, נוטריון וגישור  | Carmel Webs – בניית אתרים | קידום אתרים     
לייבסיטי - בניית אתרים